Snívate o výrobku, ktorý nemôžete nájsť v žiadnom obchode? Handmade výrobky sú riešením

28.6.2019

Aký je význam handmade výroby v našom každodennom živote?

Produkty ručnej výroby sú veľmi dôležité, pretože predstavujú kúsok našej kultúry a tradície. Podporujú dedičstvo krajiny prostredníctvom používania domácich materiálov a zachováva tradičné znalosti a talenty.

Aké sú príklady handmade výroby?

  Textil a s ním späté háčkovanie, vyšívanie, krajkovanie, tkanie...

✔ Drevovýroba

✔ Výroba z papiera

✔ Keramika a výrobky zo skla

✔ Výroba šperkov

Handmade výroba má obrovské množstvo možností na výrobu jedinečných produktov. Predstavte svetu váš obľúbený materiál a začnite tvoriť.

Najväčšou výhodou handmade výroby je zlepšenie kreativity a zručností. Vytvárate remeselné výrobky vďaka vašim vedomostiam a zručnostiam. Ak máte talent alebo zručnosť, hor sa na predaj! Zaregistrujte sa u nás a zarábajte. Založiť si svoje predajné miesto nebolo nikdy jednoduchšie. Tento fakt vám potvrdí nejeden predávajúci. A nielen predávajúci, ale aj množstvo spokojných zákazníkov.

Vážime si každého nového výrobcu, a preto vám pomôžeme v úplných začiatkoch vašej „kariéry“. Ak sa u nás zaregistrujete ako predajca, na konto vám pripíšeme kredit vo výške 8€. Kredit v tejto výške si môžete vyskúšať na platený tarif, prípadne na určitú službu. Stojíme pri Vás a práve preto od nás môžete očakávať plnú dôveru a pomoc.