3 dôvody, prečo si zakúpiť handmade výrobky

15.6.2019

1. Hlboký zmyslový zážitok

Zameriame sa opäť na chuťové poháriky. V rámci istej štúdie bolo zistené, že spotrebitelia uprednostňujú nákup „remeselného“ syra, pretože majú pocit, že poskytuje plnší „zmyslový zážitok“.

Ide o faktor vlastností, ako lepšia chuť a konzistencia, a tiež radosť z nájdenia niečoho, čo si naozaj zamilujete.

Dokonca aj vedomosť o tom, že výrobok bol ručne vyrobený, prispela k pocitu lepšieho zážitku, pretože so sebou nesie istý príbeh.

2. Ručne vyrábané výrobky sa tešia veľkej popularite
Internet je nabitý rastúcim počtom handmade vyrábaných produktov - čoraz viac ľudí siaha po ručne vyrobenom tovare. Je badateľný neustály nárast predaja v rámci handiwork. Nákup ručne vyrobeného tovaru online vám umožňuje prístup k zručnostiam remeselníkov na celom svete.

3. Ručne vyrábané výrobky sú jedinečné

Budeme sa opakovať, ale je to tak. Jedným z najrozšírenejších dôvodov, prečo sa ľudia hlásia k nákupu handmade výrobkov, je ten, že majú radi niečo, čo nepochádza z útrob konzumnej spoločnosti. Povaha ručne vyrobeného tovaru znamená, že je originálny, takže všetko, čo nosíte, konzumujete alebo máte vo svojom domove, je také jedinečné ako vy.

Čo z toho vyplýva?

Jedinečnosť, originalita a výnimočnosť sú aspekty, ktoré spájajú originálne handmade výrobky. Samozrejme toto je len malá vzorka pozitív, ktoré v sebe ukrývajú ručné práce. Ak chcete zarobiť na svojom talente, ste tu správne. Handmade výrobky sú u ľudí tak významné, že sú ochotní si priplatiť. Vyššia výpovedná hodnota a emócia, ktorú v sebe takýto výrobok nesie, je nesporným pozitívom, ktoré upúta oko nejedného záujemcu.